لزوم برخورد قاطعانه دستگاه قضا با مسؤولین سهل‌انگار در سیل شیراز

بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی

مصاحبه دبیر کمیته بین الملل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز با خبرگزاری تقریب در رابطه با شماره دوم نشریه جبهه واحد

حادثه جانگداز مجروح شدن دانشجویان واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران

درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی

کلیپ مصاحبه های غیر محرمانه با موضوع روز دانشجو با دانشجویان دانشگاه شیراز منتشر شد(قسمت دوم)

بیانیه تشکل های انقلابی دانشگاه شیراز پیرامون حواشی اخیر ایجاد شده علیه فضای عمومی دانشگاه

فایل صوتی سخنان علی پیروی نژاد، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز با رادیو فارس

جنبش دانشجویی، امروزه باید پا را از دانشگاه ها فراتر گذاشته، دوربین به دست به میان مردم برود و مشکلات مردم را به گوش مسئولین برساند.

جنبش دانشجویی پذیرفتن FATF را تحمل نخواهد کرد

رستم قاسمی در دانشگاه شیراز سخنرانی می‌کند

مصاحبه غیر محرمانه

کد خبر: 126 | تاریخ انتشار: 22:17:33 - چهار شنبه 12 سپتامبر 2018 | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

بدنه مدیریتی دانشگاه شیراز غالبا سیاست‌زده‌اند/ حضور افرادی را در دانشگاه که دنبال جنجال هستند، مضر می‌دانیم

محمد طاهری، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص حضور محمود صادقی، نماینده مجلس روز گذشته در این دانشگاه گفت: متاسفانه در بدنه مدیریتی دانشگاه شیراز افرادی حضور دارند که وجه غالب شان سیاست زدگی ست و با جریانات سیاسی بیرون دانشگاه، بده بستان های فراوانی دارند که این خود باعث هزینه های زیادی از جمله قضیه علی مطهری، برای دانشگاه شده است.

 

وی افزود:از طرفی آن نهادهایی که توقع می رود حضور جدی و انقلابی در تصمیم سازی های کلان داشته باشند نیز متاسفانه در خوش بینانه ترین حالت ممکن، درک صحیحی از اوضاع سیاسی کشور ندارند. حضور محمود صادقی در شرایطی که به خاطر بیان اتهامات واهی به ارکان مهم حکومتی، تیتر یک رسانه های بیگانه است آن هم در روز دانشجو آن هم در دانشگاه پر التهاب شیراز هیچ گونه توجیهی نداشت. ما خود همواره از شنیدن صداهای مختلف در دانشگاه استقبال کرده ایم و آن را موجب پیشرفت و عمق پیدا کردن آگاهی های سیاسی می دانیم. اما حضور برخی چهره ها که وجه علمی و انتقادی ندارند و صرفا با جنجال رسانه ای می‌خواهند به اسم و رسمی برسند را در دانشگاه و در ایام خاصی مثل روز دانشجو مضر می دانیم و آن را نه تنها مفید برای آگاهی سیاسی نمی دانیم بلکه نتیجه اش را ترویج ادبیات بی اخلاقی و ترویج ادبیات غیر علمی و ژورنالیستی می دانیم.

 

این فعال دانشجو خاطر نشان کرد: این موارد را با مسئولین در میان گذاشتیم اما با استدلال های ساده و غیر منطقی روبه رو شدیم. برنامه ۱۶ آذر آقای صادقی همان طور که پیش بینی می شد یک شوی رسانه ای بود که ایشان از هر ترفندی برای عرض اندام استفاده کردند تا جایی که با تعابیر زشت و سخیف، رییس قوه قضاییه را خطاب و با تعابیری مثل “میر ما” و ” سید ما” حمایت خود را از سران فتنه اعلام کردند. این در حالی ست که برخی از محکومین فتنه نیز در این جلسه حاضر بودند. عده ای در این سال پرالتهاب انتخابات می خواهند دانشگاه را جولانگاه جریانات سیاسی خاص نمایند.

 

طاهر اضافه کرد: از همین جا به همه مسئولین و جریانات سیاسی اعلام می کنیم که اگر بار دیگر خط قرمزهای حاکمیت بخواهد سلب شود و دانشگاه با حضور شخصیت های دست چندم غوسالار نامطمئن ،  تهدید شود دانشجویان انقلابی اقدامات مقتضی را انجام خواهند داد و دود این موضوع در وهله اول حتما در چشم مسئولینی می رود که به دانشگاه چشم طمع منفعتی دارند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار