نشست آیت الله دژکام با فعالان تشکل‌های دانشجویی+ فیلم

اعضای انجمن اسلامی دانشگاه شیراز با رییس صدا و سیمای مرکز فارس دیدار کردند+ تصاویر

کد خبر: 135 | تاریخ انتشار: 22:55:13 - چهار شنبه 12 سپتامبر 2018 | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

دیدار اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز با نماینده ولی فقیه در استان فارس + تصاویر

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز با نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز دیدار کردند.
در این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد، آیت الله ایمانی ضمن شنیدن دغدغه‌ها و نظرات اعضای انجمن اسلامی دانشگاه شیراز درباره دانشگاه و تشکل‌های دانشجویی و همچنین مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی استان فارس و شهر شیراز در سخنانی حمایت از نیروهای مومن و انقلابی را مشی و روش دائمی خود دانست و ضمن استقبال از فعالیت‌های دانشجویان انقلابی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب همواره به همه نخبگان سیاسی و فرهنگی کشور تشکیل جبهه واحد ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی را نظیر آنچه که به دانشجوبان توصیه کرده اند، سفارش فرموده اند و آنچه که کمیته بین الملل انجمن اسلامی دانشگاه شیراز در زمینه تشکیل “جبهه واحد ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی در سطح دانشجویان جهان اسلام” پیگیری می‌کند، مورد حمایت و ستایش است.
دیدار اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز با نماینده، ولی فقیه در استان فارس
وی همچنین با ابراز تاسف شدید از مغفول ماندن ظرفیت شهر شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام، ابراز امیدواری کرد که دانشجویان انقلابی بتوانند از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کنند.
آیت الله ایمانی ضمن بیان نقطه نظرات خود در مورد مسائل سیاسی و فرهنگی استان فارس و شهر شیراز اعلام آمادگی کرد که هرچه بهتر و آسان‌تر در جریان دیدگاه‌ها و دغدغه‌های دانشجویان انقلابی قرار بگیرند.
در ابتدای این دیدار، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز ضمن ارائه توضیحاتی در زمینه فعالیت‌های انجام گرفته از سوی این تشکل، به تاسیس کمیته بین الملل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز اشاره کرد و گفت: یکی از رسالت‌های اصلی این کمیته پیگیری تشکیل جبهه واحد ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی در سطح دانشجویان جهان اسلام است که در این زمینه بهره مندی از ظرفیت شهر شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام بسیار ضروری است.
دیدار اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز با نماینده، ولی فقیه در استان فارس
محمد رئوف با بیان مواردی در زمینه مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی استان فارس و شهر شیراز، از عدم انتخاب شهردار ابراز نگرانی کرد و بیان آنکه عدم انتخاب شهردار لطمات جدی و جبران ناپذیری به شهر شیراز وارد می‌کند، اظهار امیدواری کرد که انتخاب شهردار شیراز با معرفی گزینه مطلوب و مناسب و به دور از بازی‌های سیاسی و حزبی هرچه سریعتر انجام گیرد.
دیدار اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز با نماینده، ولی فقیه در استان فارس
وی همچنین با بیان آنکه حمایت از نماینده، ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز به عنوان نماینده عالی مقام معظم رهبری در استان فارس و همچنین حمایت و تقویت نهاد‌های انقلابی استان فارس، مشی و روش همیشگی اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز است گفت: اعتقاد ما این است که هرگونه انتقاد به نهاد‌ها و افراد با هرگونه سلیقه سیاسی باید علاج جویانه، دلسوزانه، در جهت صحیح و مناسب، همراه با اطلاعات دقیق و به دور از ایجاد حواشی ناصواب صورت گیرد.
دیدار اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز با نماینده، ولی فقیه در استان فارس
رئوف در پایان ضمن تقدیر از نقش آیت الله ایمانی در ایجاد وحدت و همدلی بین نیروهای انقلابی استان فارس و علما و بزرگان از فراهم آمدن فرصت این دیدار تشکر کرد.
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار